شیوه‌های پرداخت

impugnare cartella pagata 300x131 شیوه‌های پرداخت

روش توصیه شده برای پرداخت استفاده از درگاههای پرداخت اینترنتی موجود در سایت است. شما با هر یک از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب می توانید از این درگاهها استفاده کنید و نیازی به استفاده از کارت بانکی خاصی برای خرید از طریق یک درگاه پرداخت نیست.

1- پرداخت اینترنتی

پس از ثبت سفارش خریدار به صفحه پرداخت هدایت می شود. می توانید هر یک از درگاههای بانکی معرفی شده در این صفحه را انتخاب کنید و با هر یک از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب که رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) آن را فعال کرده باشید اقدام به پرداخت کنید. پس از پرداخت سیستم به صورت خودکار به سفارش شما رسیدگی می کند و اطلاعات لازم به ایمیلتان ارسال می گردد.

 فعال کردن و دریافت رمز دوم کارتهای بانکی از طریق دستگاههای خودپرداز هر یک از شعب بانک صادرکننده به سهولت انجام پذیر است.

2- واریز کارت به کارت

در صورتی که رمز دوم هیچ یک از کارتهای بانکی خود را در اختیار ندارید می توانید از طریق مراجعه به هر یک از دستگاههای خودپرداز بانکی یا ورود با سامانه بانکداری اینترنتی بانک خود اقدام به انتقال وجه به هر یک از شماره کارتهای زیر نمایید. پس از پرداخت اطلاعات لازم شامل نام دارنده کارت، 4 رقم سمت راست شماره کارت پرداخت کننده و شماره پیگیری یا سریال پرداخت وعکس رسید را به شماره تلگرام 09136722305 ارسال نمایید. به محض تأیید پرداخت برای انجام سفارش شما اقدام خواهد شد.

شماره حساب 

بانک نام بانک شماره کارت شماره حساب
mellat شیوه‌های پرداخت ملت 3302 8542 3375 6104 8458997151
با سلام به دلیل انبار گردانی تا اطلاع ثانوی فروش غیر فعال می باشد
0
X